I-94 Speedway, Inc

  • 1
Structual Buildings Challenge Series

Structual Buildings Challenge Series

Structual Buildings Wissota Late Model Challenge Series

7/31/2020 - I-94 Speedway

7/31/2020 - I-94 Speedway

Fergus Falls, MN

Northern Vintage Stock Car Races- $5 Grandstand NIght

Sponsors for the Night-Sidump’r, Tom Larson Thrivent Financial,College Way Auto, Village Bank
No Wissota Late Models, Wissota Super Stocks, or Limited Late Models.
We will run make up features for the Wissota Midwest Mods and Wissota Mods for the Gierke Memorial.

Classes

  • Short Tracker25 entries
  • WISSOTA Midwest Mods39 entries
  • WISSOTA Modifieds30 entries
  • WISSOTA Street Stock11 entries
  • Vintage Modifieds10 entries
    • Northern Vintage Stockcar Racers

Track Contact

Full Event Information on MyRacePass

Short Tracker

12 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 33L Austin Lammers Austin Lammers Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN -
2 3 21R Carter Rieland Carter Rieland St. Cloud, MN St. Cloud, MN 1
3 2 00R Shawn Robinson Shawn Robinson Dalton, MN Dalton, MN -1
4 4 0 Shawn Beto Shawn Beto Wahpeton, ND Wahpeton, ND -
5 7 9 Levi Lease Levi Lease Harwood, ND Harwood, ND 2
6 11 19 Cole Greseth Cole Greseth Harwood, ND Harwood, ND 5
7 8 7B Zach Besmehn Zach Besmehn Baxter, MN Baxter, MN 1
8 9 77 Daniel Harstad Daniel Harstad Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 1
9 17 12 Brent Engler Brent Engler Barrett, MN Barrett, MN 8
10 15 7X Peter Martin Peter Martin Willmar, MN Willmar, MN 5
11 5 15H Jeff Hanson Jeff Hanson Barrett, MN Barrett, MN -6
12 12 00 Kevin Youngquist Kevin Youngquist BARNEY, ND BARNEY, ND -
13 6 00H Curtis Huseth Curtis Huseth Underwood, MN Underwood, MN -7
14 22 50M Brady Molter Brady Molter Rothsay, MN Rothsay, MN 8
15 10 97 Jadyn Brusven Jadyn Brusven Baxter, MN Baxter, MN -5
16 20 H20 Nic Hiles Nic Hiles Miltona, MN Miltona, MN 4
17 24 30 Wade Bergerud Wade Bergerud Dalton, MN Dalton, MN 7
18 13 98 Todd Stevens Todd Stevens Carlos, MN Carlos, MN -5
19 DNF 18 84 Doug Martin Doug Martin Willmar, MN Willmar, MN -1
20 DNF 16 8 Hunter Goulet Hunter Goulet Fargo, ND Fargo, ND -4
21 DNF 21 11 Casey Stremick Casey Stremick Harwood, ND Harwood, ND -
22 DNF 25 3H Jacob Hagen Jacob Hagen Elbow Lake, MN Elbow Lake, MN 3
23 DNF 19 24B Brandon Fletschock Brandon Fletschock Dilworth, MN Dilworth, MN -4
24 DNF 14 21 Zach Kort Zach Kort Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -10
25 DNF 23 29 Tommie Tesch Tommie Tesch Owatonna, MN Owatonna, MN -2

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 33L Austin Lammers Austin Lammers Pelican Rapids, MN Pelican Rapids, MN 1
2 8 15H Jeff Hanson Jeff Hanson Barrett, MN Barrett, MN 6
3 7 9 Levi Lease Levi Lease Harwood, ND Harwood, ND 4
4 6 97 Jadyn Brusven Jadyn Brusven Baxter, MN Baxter, MN 2
5 3 98 Todd Stevens Todd Stevens Carlos, MN Carlos, MN -2
6 DNF 5 11 Casey Stremick Casey Stremick Harwood, ND Harwood, ND -1
DNS 1 30 Wade Bergerud Wade Bergerud Dalton, MN Dalton, MN -
DNS 4 3H Jacob Hagen Jacob Hagen Elbow Lake, MN Elbow Lake, MN -
All transfer

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 00R Shawn Robinson Shawn Robinson Dalton, MN Dalton, MN 3
2 8 00H Curtis Huseth Curtis Huseth Underwood, MN Underwood, MN 6
3 7 21R Carter Rieland Carter Rieland St. Cloud, MN St. Cloud, MN 4
4 5 19 Cole Greseth Cole Greseth Harwood, ND Harwood, ND 1
5 1 21 Zach Kort Zach Kort Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -4
6 2 8 Hunter Goulet Hunter Goulet Fargo, ND Fargo, ND -4
7 3 84 Doug Martin Doug Martin Willmar, MN Willmar, MN -4
8 DNF 6 50M Brady Molter Brady Molter Rothsay, MN Rothsay, MN -2
All transfer

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 7B Zach Besmehn Zach Besmehn Baxter, MN Baxter, MN 1
2 3 77 Daniel Harstad Daniel Harstad Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 1
3 4 0 Shawn Beto Shawn Beto Wahpeton, ND Wahpeton, ND 1
4 7 00 Kevin Youngquist Kevin Youngquist BARNEY, ND BARNEY, ND 3
5 5 7X Peter Martin Peter Martin Willmar, MN Willmar, MN -
6 6 12 Brent Engler Brent Engler Barrett, MN Barrett, MN -
7 1 24B Brandon Fletschock Brandon Fletschock Dilworth, MN Dilworth, MN -6
8 8 H20 Nic Hiles Nic Hiles Miltona, MN Miltona, MN -
9 DNF 9 29 Tommie Tesch Tommie Tesch Owatonna, MN Owatonna, MN -
All transfer

WISSOTA Midwest Mods

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 27 Matt Baker Matt Baker Saint Joseph, MN Saint Joseph, MN 6
2 2 50C Cody Lee Cody Lee Starbuck, MN Starbuck, MN -
3 4 3T Travis Schulte Travis Schulte Becker, MN Becker, MN 1
4 3 7S Sam Zender Sam Zender Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -1
5 5 2G Brock Gronwold Brock Gronwold Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -
6 8 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 2
7 1 26G Ryan Gierke Ryan Gierke Villard, MN Villard, MN -6
8 17 112 Brennan Gave Brennan Gave Princeton, MN Princeton, MN 9
9 13 9B Brendan Blascyk Brendan Blascyk Hoffman, MN Hoffman, MN 4
10 12 88XXX Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN 2
11 10 57 Corey Storck Corey Storck Morris, MN Morris, MN -1
12 15 67 Mike Nichols Mike Nichols Watertown, SD Watertown, SD 3
13 11 42 Ron Saurer Ron Saurer Dalton, MN Dalton, MN -2
14 19 33 Jeff Nelson Jeff Nelson Perham, MN Perham, MN 5
15 21 17 Ashley Mehrwerth Ashley Mehrwerth St. Stephen, MN St. Stephen, MN 6
16 14 50H Haley Lee Haley Lee Starbuck, MN Starbuck, MN -2
17 6 12X Jamie Norman Jamie Norman Battle Lake, MN Battle Lake, MN -11
18 16 97 Michelle Hutt Michelle Hutt Brandon, MN Brandon, MN -2
19 23 8 Brandon Dolman Brandon Dolman Alexandria, MN Alexandria, MN 4
20 24 1S Scott Bintz Scott Bintz Jamestown, ND Jamestown, ND 4
21 22 66 Kyle Langland Kyle Langland Enderlin, ND Enderlin, ND 1
22 20 28 Tommy Nichols Tommy Nichols Watertown, SD Watertown, SD -2
23 DNF 18 21 Jake Smith Jake Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN -5
DNS 9 EZ1 Randy Laage Randy Laage Brooten, MN Brooten, MN -
12 Laps

B Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 17 Ashley Mehrwerth Ashley Mehrwerth St. Stephen, MN St. Stephen, MN 3
2 1 66 Kyle Langland Kyle Langland Enderlin, ND Enderlin, ND -1
3 5 8 Brandon Dolman Brandon Dolman Alexandria, MN Alexandria, MN 2
4 3 1S Scott Bintz Scott Bintz Jamestown, ND Jamestown, ND -1
Top 4 transfer
5 19 2B Tayten Blascyk Tayten Blascyk Kensington, MN Kensington, MN 14
6 8 32 Lindsey Hansen Lindsey Hansen Watertown, SD Watertown, SD 2
7 13 24X Rick Norman Rick Norman Underwood, MN Underwood, MN 6
8 2 51 Avery Anderson Avery Anderson Alexandria, MN Alexandria, MN -6
9 14 24K Brody Krenz Brody Krenz Alexandria, MN Alexandria, MN 5
10 DNF 12 82G Chad Gronner Chad Gronner Underwood, MN Underwood, MN 2
11 DNF 15 02X Grace Oeltjen Grace Oeltjen Villard, MN Villard, MN 4
12 DNF 11 13 Scott Oeltjen Scott Oeltjen Villard, MN Villard, MN -1
DNS 18 3P David Pixley David Pixley East Bethel, MN East Bethel, MN -
DNS 17 6 Austin Veralrud Austin Veralrud Audubon, MN Audubon, MN -
DNS 16 69 Justin Jones Justin Jones Bemidji, MN Bemidji, MN -
DNS 9 7L Vance Lorenz Vance Lorenz Billings, MT Billings, MT -
DNS 7 11X Austin Chyba Austin Chyba Browerville, MN Browerville, MN -
DNS 6 26 Abby Gierke Abby Gierke Villard, MN Villard, MN -
DNS 10 33X Justin Froemming Justin Froemming Garfield, MN Garfield, MN -

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 5 2G Brock Gronwold Brock Gronwold Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN 4
2 2 12X Jamie Norman Jamie Norman Battle Lake, MN Battle Lake, MN -
3 6 42 Ron Saurer Ron Saurer Dalton, MN Dalton, MN 3
4 3 97 Michelle Hutt Michelle Hutt Brandon, MN Brandon, MN -1
Top 4 transfer
5 8 66 Kyle Langland Kyle Langland Enderlin, ND Enderlin, ND 3
6 7 26 Abby Gierke Abby Gierke Villard, MN Villard, MN 1
7 DNF 4 69 Justin Jones Justin Jones Bemidji, MN Bemidji, MN -3
8 DNF 1 6 Austin Veralrud Austin Veralrud Audubon, MN Audubon, MN -7

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 26G Ryan Gierke Ryan Gierke Villard, MN Villard, MN -
2 6 27 Matt Baker Matt Baker Saint Joseph, MN Saint Joseph, MN 4
3 7 88XXX Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN 4
4 4 112 Brennan Gave Brennan Gave Princeton, MN Princeton, MN -
Top 4 transfer
5 5 51 Avery Anderson Avery Anderson Alexandria, MN Alexandria, MN -
6 8 11X Austin Chyba Austin Chyba Browerville, MN Browerville, MN 2
7 3 13 Scott Oeltjen Scott Oeltjen Villard, MN Villard, MN -4
8 2 24K Brody Krenz Brody Krenz Alexandria, MN Alexandria, MN -6

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 7S Sam Zender Sam Zender Fergus Falls, MN Fergus Falls, MN -
2 3 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 1
3 2 9B Brendan Blascyk Brendan Blascyk Hoffman, MN Hoffman, MN -1
4 6 21 Jake Smith Jake Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN 2
Top 4 transfer
5 5 1S Scott Bintz Scott Bintz Jamestown, ND Jamestown, ND -
6 4 32 Lindsey Hansen Lindsey Hansen Watertown, SD Watertown, SD -2
7 7 82G Chad Gronner Chad Gronner Underwood, MN Underwood, MN -
8 8 02X Grace Oeltjen Grace Oeltjen Villard, MN Villard, MN -

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 3 3T Travis Schulte Travis Schulte Becker, MN Becker, MN 2
2 5 EZ1 Randy Laage Randy Laage Brooten, MN Brooten, MN 3
3 6 50H Haley Lee Haley Lee Starbuck, MN Starbuck, MN 3
4 2 33 Jeff Nelson Jeff Nelson Perham, MN Perham, MN -2
Top 4 transfer
5 4 17 Ashley Mehrwerth Ashley Mehrwerth St. Stephen, MN St. Stephen, MN -1
6 7 7L Vance Lorenz Vance Lorenz Billings, MT Billings, MT 1
7 8 2B Tayten Blascyk Tayten Blascyk Kensington, MN Kensington, MN 1
8 DNF 1 3P David Pixley David Pixley East Bethel, MN East Bethel, MN -7

Heat 5

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 50C Cody Lee Cody Lee Starbuck, MN Starbuck, MN 3
2 1 57 Corey Storck Corey Storck Morris, MN Morris, MN -1
3 6 67 Mike Nichols Mike Nichols Watertown, SD Watertown, SD 3
4 3 28 Tommy Nichols Tommy Nichols Watertown, SD Watertown, SD -1
Top 4 transfer
5 5 8 Brandon Dolman Brandon Dolman Alexandria, MN Alexandria, MN -
6 7 33X Justin Froemming Justin Froemming Garfield, MN Garfield, MN 1
7 2 24X Rick Norman Rick Norman Underwood, MN Underwood, MN -5

WISSOTA Modifieds

20 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 7 18A Landon Atkinson Landon Atkinson Little Falls, MN Little Falls, MN 6
2 5 5K Tyler Kaeter Tyler Kaeter St. Cloud, MN St. Cloud, MN 3
3 8 2X Brady Gerdes Brady Gerdes Villard, MN Villard, MN 5
4 10 10X Dustin Bitzan Dustin Bitzan Brandon, MN Brandon, MN 6
5 4 26G Ryan Gierke Ryan Gierke Villard, MN Villard, MN -1
6 18 2C Dave Cain Dave Cain Corcoran, MN Corcoran, MN 12
7 14 60 Dan Ebert Dan Ebert Lake Shore, MN Lake Shore, MN 7
8 3 85 Jayson Good Jayson Good Watertown, SD Watertown, SD -5
9 11 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND 2
10 6 6* Brian Haben Brian Haben Appleton, MN Appleton, MN -4
11 16 22 Brandon Copp Brandon Copp Brule, WI Brule, WI 5
12 25 51 Josh Thoennes Josh Thoennes Nelson, MN Nelson, MN 13
13 2 53 Chris Mensen Chris Mensen Carlos, MN Carlos, MN -11
14 15 88 Eric Lamm Eric Lamm Milaca, MN Milaca, MN 1
15 12 8S Tony Schill Tony Schill Oakdale, MN Oakdale, MN -3
16 23 6X Zach Johnson Zach Johnson Lowry, MN Lowry, MN 7
17 27 89JR J.T. Johnson J.T. Johnson Milaca, MN Milaca, MN 10
18 13 6T Corky Thomas Corky Thomas Glyndon, MN Glyndon, MN -5
19 20 7T Joseph Thomas Joseph Thomas Glyndon, MN Glyndon, MN 1
20 22 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN 2
21 17 1RM Taylor Grove Taylor Grove Glyndon, MN Glyndon, MN -4
22 19 13X McKenzie Mikkelson McKenzie Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN -3
23 26 F15 Devin Fouquette Devin Fouquette St. Cloud, MN St. Cloud, MN 3
24 DNF 21 99W Jake Wildman Jake Wildman Glenwood, MN Glenwood, MN -3
25 DNF 9 21X Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN -16
26 DNF 24 US Jonathan Olmscheid Jonathan Olmscheid Dassel, MN Dassel, MN -2
DNS 28 24 Brandon Dolman Brandon Dolman Alexandria, MN Alexandria, MN -
DNS 29 17 Mike Greseth Mike Greseth Harwood, ND Harwood, ND -
DNS 30 4 Jeremy Nelson Jeremy Nelson Alexandria, MN Alexandria, MN -
DNS 1 5H Brett Hoium Brett Hoium Villard, MN Villard, MN -

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 5H Brett Hoium Brett Hoium Villard, MN Villard, MN -
2 5 6* Brian Haben Brian Haben Appleton, MN Appleton, MN 3
3 7 21X Travis Saurer Travis Saurer Elizabeth, MN Elizabeth, MN 4
4 6 6T Corky Thomas Corky Thomas Glyndon, MN Glyndon, MN 2
5 3 1RM Taylor Grove Taylor Grove Glyndon, MN Glyndon, MN -2
DNS 8 4 Jeremy Nelson Jeremy Nelson Alexandria, MN Alexandria, MN -
DNS 2 17 Mike Greseth Mike Greseth Harwood, ND Harwood, ND -
DNS 4 24 Brandon Dolman Brandon Dolman Alexandria, MN Alexandria, MN -
All transfer

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 85 Jayson Good Jayson Good Watertown, SD Watertown, SD 1
2 3 53 Chris Mensen Chris Mensen Carlos, MN Carlos, MN 1
3 1 10X Dustin Bitzan Dustin Bitzan Brandon, MN Brandon, MN -2
4 7 60 Dan Ebert Dan Ebert Lake Shore, MN Lake Shore, MN 3
5 5 2C Dave Cain Dave Cain Corcoran, MN Corcoran, MN -
6 4 99W Jake Wildman Jake Wildman Glenwood, MN Glenwood, MN -2
7 6 6X Zach Johnson Zach Johnson Lowry, MN Lowry, MN -1
8 8 51 Josh Thoennes Josh Thoennes Nelson, MN Nelson, MN -
All transfer

Heat 3

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 2X Brady Gerdes Brady Gerdes Villard, MN Villard, MN -
2 2 5K Tyler Kaeter Tyler Kaeter St. Cloud, MN St. Cloud, MN -
3 7 1TPO Tyler Peterson Tyler Peterson Hickson, ND Hickson, ND 4
4 5 88 Eric Lamm Eric Lamm Milaca, MN Milaca, MN 1
5 4 13X McKenzie Mikkelson McKenzie Mikkelson Alexandria, MN Alexandria, MN -1
6 DNF 6 F15 Devin Fouquette Devin Fouquette St. Cloud, MN St. Cloud, MN -
DNS 3 89JR J.T. Johnson J.T. Johnson Milaca, MN Milaca, MN -
All transfer

Heat 4

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 4 18A Landon Atkinson Landon Atkinson Little Falls, MN Little Falls, MN 3
2 1 26G Ryan Gierke Ryan Gierke Villard, MN Villard, MN -1
3 3 8S Tony Schill Tony Schill Oakdale, MN Oakdale, MN -
4 2 22 Brandon Copp Brandon Copp Brule, WI Brule, WI -2
5 6 7T Joseph Thomas Joseph Thomas Glyndon, MN Glyndon, MN 1
6 5 L1 Shane Howell Shane Howell Buffalo, MN Buffalo, MN -1
7 7 US Jonathan Olmscheid Jonathan Olmscheid Dassel, MN Dassel, MN -
All transfer

WISSOTA Street Stock

15 Laps

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 6 22 Jack Koranda Jack Koranda Bluffton, MN Bluffton, MN 5
2 5 8X Craig Gardner Craig Gardner Alexandria, MN Alexandria, MN 3
3 10 71 Josh Long Josh Long Canby, MN Canby, MN 7
4 9 5 Brittany Smith Brittany Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN 5
5 1 12 Kevin Pender Kevin Pender Barnesville, MN Barnesville, MN -4
6 8 83 Doug Olmscheid Doug Olmscheid Belgrade, MN Belgrade, MN 2
7 2 16 Greg Platzer Greg Platzer Robbinsdale, MN Robbinsdale, MN -5
8 DNF 3 10 Darek Turner Darek Turner Fargo, ND Fargo, ND -5
9 DNF 4 24 Mike Hart Mike Hart Erhard, MN Erhard, MN -5
10 DNF 7 67 Ryan Satter Ryan Satter Dent, MN Dent, MN -3
DNS 11 08 Dean Nething Dean Nething Wood Lake, MN Wood Lake, MN -

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 24 Mike Hart Mike Hart Erhard, MN Erhard, MN -
2 4 8X Craig Gardner Craig Gardner Alexandria, MN Alexandria, MN 2
3 5 10 Darek Turner Darek Turner Fargo, ND Fargo, ND 2
4 2 83 Doug Olmscheid Doug Olmscheid Belgrade, MN Belgrade, MN -2
5 3 5 Brittany Smith Brittany Smith St. Joseph, MN St. Joseph, MN -2
All transfer

Heat 2

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 67 Ryan Satter Ryan Satter Dent, MN Dent, MN -
2 4 22 Jack Koranda Jack Koranda Bluffton, MN Bluffton, MN 2
3 3 12 Kevin Pender Kevin Pender Barnesville, MN Barnesville, MN -
4 2 16 Greg Platzer Greg Platzer Robbinsdale, MN Robbinsdale, MN -2
5 5 71 Josh Long Josh Long Canby, MN Canby, MN -
DQ 6 08 Dean Nething Dean Nething Wood Lake, MN Wood Lake, MN -
All transfer

Vintage Modifieds

A Feature 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 1 1-99 Brian Vang Brian Vang Deerwood, MN Deerwood, MN -
2 2 1S Mike Selberg Mike Selberg Champlin, MN Champlin, MN -
3 7 31X John "butch" Bethke John "butch" Bethke Oakdale, MN Oakdale, MN 4
4 5 1 Mark Peine Mark Peine White Bear Lake, MN White Bear Lake, MN 1
5 3 54 Dave Whirley Dave Whirley Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -2
6 4 17B Mike Bjorklund Mike Bjorklund Sandstone, MN Sandstone, MN -2
7 6 17K Kenzie Bjorklund Kenzie Bjorklund Finlayson, MN Finlayson, MN -1

Heat 1

Finish Start # Competitor Hometown +/-
1 2 31X John "butch" Bethke John "butch" Bethke Oakdale, MN Oakdale, MN 1
2 1 1S Mike Selberg Mike Selberg Champlin, MN Champlin, MN -1
3 3 1 Mark Peine Mark Peine White Bear Lake, MN White Bear Lake, MN -
4 5 44 Oliver Vang Oliver Vang Deerwood, MN Deerwood, MN 1
5 4 3 Dennis Olson Dennis Olson Braham, MN Braham, MN -1
6 6 54 Dave Whirley Dave Whirley Grand Rapids, MN Grand Rapids, MN -
7 7 7 Kevin Lipsky Kevin Lipsky New Richmond, WI New Richmond, WI -
8 8 17K Kenzie Bjorklund Kenzie Bjorklund Finlayson, MN Finlayson, MN -
9 9 17B Mike Bjorklund Mike Bjorklund Sandstone, MN Sandstone, MN -

Driver Registration

Driver Registration


Latest Photos

Latest Videos

I-94 Speedway 6/15/18 WISSOTA Street Stock Final Laps
I-94 Speedway 6/16/18 WISSOTA Modified Final Laps
I-94 Speedway 6/23/17 WISSOTA Modified Highlights
I-94 Speedway 8/11/17 WISSOTA Modified Highlights
8/18/17 WISSOTA Midwest Mod Highlights
I-94 Speedway 8/18/17 WISSOTA Late Model Final Laps
Poly Dome
MyRacePass
Shaw Trucking
Rock Auto
Speedway Motors
Afco Racing
Leighton Broadcasting
Wissota 2018
JPW
Hoosier Racing Tires